Профорієнтація у школі – це не просто вибір професії, це вибір життєвого шляху. Ми прагнемо допомогти кожному учню знайти своє покликання та досягти успіху у своїй професійній діяльності. Разом ми будуємо успішне майбутнє наших дітей.

        22 травня 2024 року учнівські колективи 9 класів, разом з класним керівником  Удут Ю. Ю., мали чудову нагоду відвідати День відкритих дверей у Вищому професійному училищі №3. Ця подія стала важливою частиною нашої профорієнтаційної програми, яка спрямована на ознайомлення учнів з різноманіттям професій та допомогу у виборі майбутнього.

   Під час екскурсії учні мали можливість побачити навчальні аудиторії, майстерні та лабораторії училища. Вони ознайомилися з сучасним обладнанням, яке використовується у навчальному процесі, а також дізналися про спеціальності, які можна здобути у цьому закладі. Викладачі та студенти училища розповіли про особливості навчання та перспективи працевлаштування після його закінчення.

    Учні були приємно вражені різноманітністю професійних напрямків, які пропонує училище. Вони дізналися про спеціальності, такі як:

  • Електроніка та автоматика
  • Телекомунікація та радіотехніка
  • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
  • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

      Кожен напрямок супроводжувався цікавими демонстраціями, що дозволило учням краще зрозуміти суть кожної професії.

      Відвідання Дня відкритих дверей у Вищому професійному училищі стало важливим кроком у профорієнтаційній роботі нашої школи. Ця подія допомогла учням краще зрозуміти свої інтереси та схильності, а також отримати уявлення про різноманітність професійних можливостей. Ми впевнені, що такі заходи сприяють формуванню успішного майбутнього наших учнів та допомагають їм зробити правильний вибір професійного шляху.

   Запрошуємо всіх батьків та учнів долучатися до наших профорієнтаційних заходів та відкривати нові горизонти разом з нами!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *