Передумовою у забезпеченні ефективності навчання дитини з особливими освітніми потребами є індивідуалізація освітнього процесу з урахуванням її індивідуальних потреб і можливостей, здібностей та інтересів, що забезпечується шляхом розробки індивідуальної програми розвитку.

      21 травня 2024 року в нашому закладі відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами щодо обговорення результатів виконання ІПР учнів інклюзивних класів за 2023-2024 навчальний рік. Усі члени команди (консультанти ІРЦ Наталія Гутій (вчитель-дефектолог, вчитель-логопед) та Мирослава Фельцан (практичний психолог), дирекція закладу, вчителі інклюзивних класів, асистенти вчителів, вчителі-предметники, практичний психолог, а також батьки учнів) на засіданні у виступах повідомили про досягнення учнів, про їх інтереси, особливості поведінки, про труднощі, які у них виникають у ході освітнього процесу. Спільними були рішення, спрямовані на покращення роботи з учнями адже усі діти мають навчатися у рівних умовах, поряд, підтримуючи один одного.
             Створення предметно-розвивального середовища є запорукою успішного інклюзивного навчання, а досягнення позитивних результатів можливе лише за умови тісної взаємодії та ефективної роботи всіх учасників освітнього процесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *