11 червня учні 7-А класу разом з класним керівником Роман І.М. та вчителем біології Добош М.М. здійснили цікаву та пізнавальну подорож Закарпаттям.

   Першою зупинкою стало мальовниче курортне містечко Воєводино. Тут учні ознайомилися з мальовничим парком Шенборна, де кожен куточок наповнений романтикою і символізмом. , а також здійснили прогулянку навколо дивовижно красивого озера Тур з чарівним острівцем. Діти та дорослі отримали заряд позитиву від тісного знайомства з свійськими та дикими тваринами.
   Наступною зупинкою мандрівників став бункер Лініії Арпада — найпотужніша оборонна лінія, що створювалася угорськими військами в Східних Карпатах. У цих старовинних стінах хлопчики та дівчатка поринули у світ історії та змогли перевтілюватися у образ військивих того часу.
   Кінцевою зупинкою стала подорож до водоспаду Скакало, що знаходиться на території Чинадіївської територіальної громади. Піша прогулянка до нього залишила у дітей незабутні емоції.
     Незважаючи на погодні умови ,учні отримали неймовірні враження, великий заряд енергії. Запальний початок літа розпочато !

Дякуємо всім учасникам за активність та дружню атмосферу !
Чекаємо на нові та цікаві подорожі Закарпаттям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *