1 червня в Україні традиційно відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято набуває особливого значення, зараз, під час війни, коли діти потребують підвищеної уваги, захисту та турботи. Це добра нагода для батьків провести час із дітьми – погратися, почитати чи подивитися щось разом, займатись улюбленими справами. І тому дорослі докладають усіх зусиль, щоб дитинство малечі залишалося цікавим, веселим та безтурботним.

       Учні 5- Бкласу разом з батьками весело та цікаво провели святковий суботній день 1 червня, відвідавши в Ужгороді, у Боздоському парку тематичний парк казкових персонажів “Світ велетнів”, що не має аналогів у всьому світі. Дотримуючись маршруту подорожі разом з казкарем, школярі познайомились з цікавими історіями 30 велетнів (30 анімованих фігур велетнів до 5 метрів заввишки). Це – 30 тематичних локацій, фігури казкових персонажів, тематичні фотозони, веселі аніматори та гарний настрій. Діти поринули у світ захопливих пригод казкових персонажів з Долини туманів, які розмовляли голосами відомих українців.                 Пригоди та нові відкриття чекали мандруючих школярів на кожному кроці.
Радісними, щасливими, враженими захопливою подорожжю до Ужгорода разом з батьками, розпочали перші дні відпочинку п’ятикласники.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *