День захисту дітей — це не лише про творчість, а й про активний спосіб життя. Щороку 1 червня у світі відзначається День захисту дітей — свято, яке нагадує нам про важливість турботи, уваги та захисту прав дитини. Наша школа не залишається осторонь цього важливого дня і організовує низку заходів, спрямованих на підтримку та розвиток наших учнів.

        Традиційно святкування розпочалося з урочистого концерту, на якому лідери учнівської ради та класні колективи початкових класів продемонстрували свої таланти. Виступи включали пісні, танці, театральні постановки та декламування віршів. Цей концерт став чудовою можливістю для дітей показати свої творчі здібності та отримати підтримку від однолітків та вчителів.

        День захисту дітей у нашій школі пройшов яскраво та насичено. Цей день нагадав всім нам про необхідність захищати права дітей та створювати для них комфортні умови для розвитку та зростання. Ми пишаємося нашими учнями і віримо, що вони стануть гідними громадянами нашої країни, готовими допомагати та підтримувати одне одного.

    Щиро вітаємо всіх дітей, їхніх батьків та вчителів зі святом! Нехай кожен день буде наповнений радістю, любов’ю та новими досягненнями.

                                                                   З Днем захисту дітей!

https://youtu.be/hU6AqGv7yl4https://youtu.be/N1Vzjl2tD-U

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *