Останній дзвоник – незабутнє свято,
Мов спомин про шкільний веселий час…

        Останній Дзвоник. Скільки в цьому спогадів і мрій, сподівань, радості і смутку! Для одних цей день – початок веселих канікул, а для інших – бентежна мить… 30 травня 2024 року останній дзвоник сповістив про завершення навчального року. Але для декого з нашої шкільної родини цей дзвоник був особливо важливим, бо покликав у доросле життя. Навчання в школі було дуже непростим, за цей час пережили все: і хвилі карантину, і війну, і дистанційне навчання, і повітряні тривоги. Та дякуючи нашим Збройним силам України, учні мали змогу навчатися, здобувати перемоги у навчанні, змаганнях, та творчих конкурсах під мирним небом.
       Право підняти державний прапор України було надано учням 9-их класів Сарканичу Іллі та Левицькій Марії. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували тих, хто віддав своє життя за наше мирне завтра, борців за волю України!

         За доброю традицією в нас були присутні гості:
– Голова Мукачівської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації – Гайдай Сергій Володимирович;
– Голова Кольчинської селищної ради – Дуб Микола Васильович;
– Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради- Рагель Надія Ласлівна;
– Кар’єрний радник відділу кар’єрного консультування Мукачівської філії Закарпатського ОЦЗ – Зварич Оксана Іллівна;
– Поліцейський офіцер Кольчинської громади – Клевець Руслан Іванович;
– Керівник Кольчинського закладу дошкільної освіти №1- Мироненко Тетяна Антонівна.

      За підсумками 2023-2024 навчального року кращі педагоги та учні були нагороджені грамотами, дипломами, та сертифікатами на грошову винагороду.
Цього дня на адресу випускників пролунали найщиріші вітання та побажання від батьків, педагогів, від учнів 10 класу, від наших зірочок, призерів четвертого обласного етапу Всеукраїнських шкільних ліг з черліденгу «Супер дівчат» та від вихованців дитячого садочка, майбутніх першокласників, які підготували флешмоб «Дитячими долоньками».
     На завершення свята випускники закружляли у прощальному вальсі, залишаючи позаду спогади про безтурботне, щасливе дитинство та відлуння Останнього дзвоника, надати який цьогоріч доручили учениці 1 класу Грондецькій Марії та учню 11 класу Лавкаю Станіславу.
    Ми віримо, що наші випускники реалізують власні здібності, таланти, побудують успішну долю, будуть гідними творцями свого життя. Адже саме від них залежить майбутнє нашої країни. А всім батькам випускників зичимо, щоб діти обов’язково виправдали їхні батьківські надії та стали гідним продовженням свого роду, а вчителям бажаємо гордості і захоплення від успіхів своїх учнів та вихованців!

У добру путь, випускники, до нових висот!
Разом до перемоги!
Нехай мирним буде ваш політ,
Своїм життям здивуйте світ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *