24 травня 2024 року на базі ДЮСШ м.Мукачева відбулися районні змагання дружин юних рятувальників-пожежників ,у яких прийняли участь 13 команд-представників різних територіальних громад. Учасниками змагань були і представники нашого освітнього закладу, а саме дружина юних рятувальників-пожежників “Вогнеборці”.

      Хлопці та дівчата майстерно включилися до всіх етапів змагань, продемонструвавши на кожній з локацій ВМІННЯ.ЗНАННЯ.ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ у сфері фізичної підготовки, пожежної безпеки та рятувальних робіт.
За результатами усіх конкурсів наша команда “Вогнеборці” під умілим і компетентним керівництвом вчителя «Захисту України » Юрія УДУТА показала високий рівень підготовки та зайняла ІІІ місце у загальному заліку.
       Колектив закладу вдяний за підтримку та допомогу і директору закладу Хатуні УДУТ, яка спільно з командою наближала нашу перемогу, а також представникам Мукачівського РУ ГУ ДСНС України у Закарпатській області за ретельну підготовку до змань.
      Проведення таких змагань має важливе значення для формування у молоді навичок безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях, виховання відповідальності та взаємодопомоги. Змагання сприяють популяризації професії рятувальника та підвищують рівень обізнаності школярів у питаннях пожежної безпеки.
    Висловлюємо подяку всім учасникам, їхнім тренерам, суддям та організаторам за проведення цього важливого заходу. Разом ми можемо зробити наше життя безпечнішим і допомогти зберегти життя інших!
    Юні пожежники–рятувальники «ВОГНЕБОРЦІ» ,маємо надію ,що подарували усім присутнім гарний настрій, море позитивних вражень та відчуття гордості за наше підростаюче покоління.
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *