Ми Букварика сьогодні

Запросили в перший клас,

Скажемо йому: « Спасибі,

Що навчив читати нас!»

     Свято Букваря – одне з найзворушливіших свят нашого навчального закладу. Це не тільки прощання з першим підручником, який першокласники вже встигли полюбити. Це – демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків першокласників.

   З щирими усмішками, з іскорками у очах, 24  травня діти розпочали свято Букваря. З великим захопленням маленькі школярики декламували вірші, співали веселі пісеньки, розіграли сценки, вітаючи головного героя – Букварика. Учні 1-А класу з класоводом Куруц О.І. та асистентом вчителя Гичко Є.К. стали учасниками телемарафону і  здійснили подорож відомими сучасними телеканалами  та побували на таких телепередачах:« Майстер Шеф», « Світ навиворіт», «95 квартал», «Всеукраїнська школа онлайн», «ТСН» та інші. Учні 1-Б класу разом з вчителькою Барчій Н.Є. та асистентом вчителя  Сарканич М.М. відкрили цікаві сторінки Фейсбуварика. До них завітали веселі гості: бабусі Параска та Палажка, циганочка та Букварик, які теж просились в мережу Фейсбукваря.

   Наприкінці свята учням першого класу вручили символічні дипломи із першими їхніми досягненнями. Маленькі артисти були настільки задоволені своїми виступами, що в оченятах світились радість, захоплення та гордість. Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми надіємось, що цей шлях буде легким, радісним  та щасливим під мирним небом України!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *