Щорічно у травні українці відзначають яскраве та самобутнє свято День вишиванки. ,свято нашого національного одягу. Українська вишиванка з’явилася багато століть тому, а кількість різних візерунків та технік шиття порахувати неможливо. Це свято люблять і діти, і дорослі, із задоволенням вбираючись у яскраві сорочки

     День вишиванки 2024 року проходить за умов повномасштабної війни, що підвищує важливість свята. Ця дата поєднує українців, прославляє нашу культуру, виховує любов до національних символів та руйнує багато міфів російської пропаганди.  

          Як відзначали учасники нашого освітнього закладу День вишиванки – 2024 ?

    Класні керівники початкових класів підготували відеопривітання «Бережи українське-носи вишиванку !»,а учні 5-11 класів разом з класними керівниками провели хвилини спілкування «Вишита сорочка –духовна броня». До класних колективів зі словами привітань про важливість наших українських традицій приєдналися і педагоги та працівники закладу . Адже, в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому світу. 

          Вишиванка вишивається, щоб захистити. Зараз це самий дорогий оберіг для усіх українців. Дню вишиванки 17 років, а за вікном – війна, тому вишита сорочка є для нас духовною бронею. 

       Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

            У День вишиванки хочемо побажати миру і злагоди кожній українській родині. Нехай наш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною та успішною. Пам’ятаймо, що ми – Українці й зможемо все!

         «Вишиванка, моя вишиваночко! Ріднесенька ти моя! У тобі, закодовані воля, сила, мужність і нескореність українського народу. А ще у тобі споконвічне стремління українців жити у мирі, вирощувати хліб та радіти життю…Сьогодні ти даєш нам сили вистояти у важкому протистоянні темряві, злу, жорстокості та варварству, московітській орді. І ми обов’язково ПЕРЕМОЖЕМО, бо ми — УКРАЇНЦІ ! 

             Сердечно вітаємо усіх з Днем вишиванки! Слава Україні!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *