8 травня 2024 року Україна разом Європою відзначає День пам’яті та примирення, присвячений вшануванню пам’яті загиблих у Другій Світовій війні, а також перемозі над нацизмом. У війні за приблизними оцінками загинуло від 5 до 8 мільйонів українців, а 700 міст було майже зруйновано.

       Цьогоріч Україна зустріла День пам’яті під час іншої повномасштабної війни, війни ,яку розпочав російський агресор 24 лютого 2022 року….
          Саме тому, сьогодні 8 травня 2024 року в нашому освітньому закладі у кожному класному колективі відбулись Уроки спогади та пам’яті…Класні керівники вкотре нагадали учням страшні події минулого, тобто яким лихом для українців була Друга світова війна. Диспути, інформації, акція «Запали свічку», хвилини мовчання….Все це було в полі зору вчителів , а символом дня стала квітка червоного маку.
     Урок Мужності «Пам’ять єднає покоління» відбувся під керівництвом вчителя історії Дудинець Г.В. за участі представників учнівських колективів. Педагог акцентувала свою увагу на основні події Другої Світової війни. Та війна скінчилася, підсумком її був МИР…Однак, сьогодні знову українці мужньо стоять на варті захисту та МИРУ, такого довгоочікуваного та жаданого.
       Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.
     День пам’яті та примирення символізує не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.
      Відзначаючи 79-ті роковини закінчення Другої світової війни, ми віримо, що в календарях незабаром з’явиться День перемоги над Росією. Адже ,історія свідчить: наш народ – непереможний!

ВІРИМО! ПАМ’ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!

СЛАВА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ РІЗНИХ ЧАСІВ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *