26 квітня 2024 року відзначаємо 38 роковини Чорнобильської трагедії. Цей чорний день продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслідно, він розплодив по світу багато трагедій; він буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

   З метою формування екологічного та патріотичного виховання учнів у нашому освітньому закладі відбулись різноманітні тематичні заходи, зокрема, під керівництвом класного керівника Бровдій М. І. було проведено урок пам’яті на тему ” Живий плач мертвої зони” за участі учнів 8 – А класу, протягом якого діти мали змогу пригадати ті сумні події історії нашої країни.
     Всі учасники освітнього процесу хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих – пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, медиків, будівельників, учених, які відправились на зустріч невідомій небезпеці, виявивши жертовність та високий патріотизм зупиняючи ядерну катастрофу.
  Чорнобиль. Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнем скорботи. Ця аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *