“Знання — це скарб, а вміння вчитись — ключ до всього”

   Знання людині потрібні для розширення її світогляду. Саме знання допомагають кожному жити та розвиватися як особистості. А й справді, знання – це сила, що відчиняє двері будь-куди та дає великі можливості. Людина, яка не побачить всю красу та велич світу, не зможе відчути їх на собі.
  17 квітня 2024 року в нашій школі відбувся інтелектуальний конкурс «Найерудованіший четвертокласник-2024». У грі взяли участь 12 учнів 4 класів. Змагання розпочалися відбірковим тестовим турніром, що визначив 6 учасників ІІ туру.
    У півфіналі за перемогу в інтелектуальному конкурсі боролись такі фіналісти: Локес Віолетта, Русин Владіслав, Грондецький Андрій, Ковач Маріель, Кузьмина Анастасія, Орбан Євгенія. Учасники демонстрували свої знання з таких категорій: «Математика», «Українська мова», «Літературне читання», «Я досліджую світ», «Мистецтво», «Спорт».

 У захоплюючій грі четвертокласники відповідали на цікаві запитання і намагались набрати максимальну кількість балів, а також демонстрували свої здібності, креативне мислення, поширювали власний світогляд та вчилися у дружній атмосфері радіти один за одного. Всі учасники успішно впорались із завданнями, проявляючи кмітливість, уважність, ерудицію та впевненість.

    У ІІІ турі інтелектуального конкурсу « Найерудованіший четвертокласник – 2024» брали участь: Локес Віолетта, Грондецький Андрій, Ковач Маріель.
  Переможцем інтелектуального конкурсу, найерудованішим четвертокласником став Грондецький Андрій.

Щиро вітаємо наших юних ерудованих інтелектуалів! Бажаємо ВСІМ учасникам конкурсу успіхів, удачі, нових відкриттів і перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *