Головною метою нашого освітнього закладу не лише забезпечити учням академічні знання, а й підготувати їх до різних життєвих ситуацій. Тому для учнів нашого освітнього закладу було організовано навчальний практикум спільно з представниками правоохоронних органів та пожежно-рятувальної служби.

          Саме такі заходи спрямовані на надання учням необхідних навичок та знань у сфері безпеки та правопорядку. Учасники мали можливість ознайомитися з основними правилами безпеки, вивчити дії у випадку надзвичайних ситуацій.
       Представниками поліції та правоохоронних органів, а саме поліцейським офіцером громади Кольчинської ТГ капітаном Клевець Русланом та інспектором сектору ювенальної превенції старшим лейтенантом поліції Мукачівського районного управління Дужак Дмитром, було проведено навчальні лекції щодо правил поведінки в суспільстві, уникнення конфліктних ситуацій та підтримання законопорядку. Також були показані приклади роботи правоохоронців у реальних ситуаціях та надані поради щодо звернення за допомогою у випадку потреби.
         Не менш захоплюючі знання для учнів були представлені провідним інспектором ВЗНС Мукачівського РУ ст. лейтенантом сл.ЦЗ Адубецькою Анастасією та начальником караулу 11 ДПРЧ капітаном служби ЦЗ Шубець Мироном, які зосередились на важливості , попередження пожеж та правильної поведінки у випадку їх виникнення. Учні отримали можливість самостійно спробувати використати вогнегасники та дізнатися, як правильно вести себе в небезпечних ситуаціях.
      Цей навчальний практикум допоміг нашим учням розширити свій кругозір, збільшити рівень свідомості щодо безпеки та правопорядку, а також набути практичних навичок, які можуть знадобитися у реальному житті. Ми плануємо продовжувати співпрацювати з правоохоронними органами та пожежною службою для проведення подібних заходів у майбутньому. Адже це знання, які рятують життя, — це найцінніший дар, який ми можемо подарувати нашим учням.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *