Кохання – одне з піднесених , шляхетних і прекрасних почуттів! Без нього наше життя неможливе!

      Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

 Щорічно, 14 лютого, у всьому світі відзначають День святого Валентина, яке   стало символом  любові, дружби та теплих почуттів.

  

    Сьогодні в нашому шкільному колективі освітнього закладу також панувала атмосфера любові та святкового настрою. Вчителями та учнями  проведено багато цікавих та повчальних заходів, спрямованих на ознайомлення з історією виникнення цього свята.

     Не менш вражаючим було представлене  розважальне шоу учнями 10 –го класу разом з класним керівником Клим Валентиною Василівною, на якому присутні охоче обмінювалися валентинками та ділилися своїми позитивними емоціями

      Виховувати добрі взаємовідносини, любов до прекрасного ,повагу один до одного та дружні стосунки щодня прагнуть вихователі груп продовженого дня за участі учнів 1-4 класів. Наймолодші вихованці Маринко А.М.та Шишко Я.І. мали змогу завітати до творчої майстерні «Серце Валентина » .а учні 3-4 класів під керівництвом вихователя ГПД №3 Душенькевич Т.Й. здійснили віртуальну подорож «На зустріч Купідону».Творчі промінчики учні 2-х класів продемонстрували свої знання та здібності  про цей день-день закоханих під час розважально-пізнавального турніру «Позитив.ввічливість.комплімент…» та провели квест-гру «»Казкова країна Кохання» під супроводом педагога-наставника Мешко Х.В. , використовуючи головний атрибут дня-Валентинку. Задоволення та піднесений настрій панував в групах продовженого дня у всіх учасників різноманітних заходів.

    Отже, відзначення найколоритнішого дня в році – це важлива нагода нагадати учням про значення любові, дружби та взаєморозуміння. Адже це свято сприяє створенню теплої та дружньої атмосфери в навчальному закладі, де кожен учень почуває себе важливим та цінним.

                                                                                Зі святом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *