Попри дію правового режиму воєнного стану та напруженої безпекової ситуації в країні шкільне життя вирує, а учні здобувають перемоги у навчанні.Тяга до пізнання, ініціатива та наполегливість надихають здобувати призові місця на конкурсах та олімпіадах.
    01 лютого 2024 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний етап) Всеукраїнської олімпіади з географії. Учениця 8-А класу Яворська Катерина виборола ІІІ призове місце.
     Щиро вітаємо нашу переможницю. Бажаємо Катерині невичерпної енергії, натхнення, успіхів у навчанні, віри у свої сили, досягати і надалі високих результатів та продовжити виборювати призові місця
    За виявлення обдарованої молоді та зацікавлення учнів навчальним предметом дякуємо вчительці географії Стець Світлані Осипівні, яка підготувала призерку. Бажаємо плідної творчої праці та просимо прийняти слова щирої вдячності за високий професіоналізм і результативну працю.
   Від дирекції та педагогічного колективу знову линуть вітання сім’ї Яворських, мамі та батькові, їх родині, за виховання доньок та вагому їх підтримку в бажанні вчитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *