День Соборності для кожного українця – це особливий час, коли серця наповнюються гордістю за нашу незалежну країну.  Щороку ми активно беремо участь у відзначенні цього важливого свята, проводячи ряд заходів, серед яких є виховні години та захоплююча відеозйомка.

  

      Цьогоріч не виняток, учні активно взяли участь у дискусіях, висловлюючи свої думки щодо значення Дня Соборності для сучасної України. Виховні захоти дали змогу встановити глибокий зв’язок між минулим та сьогоденням, а також зрозуміти вагомість об’єднання всіх українців у боротьбі за єдність.

 Особливо вражаючим аспектом святкування Дня Соборності у нашій школі стала відеозйомка. Наші талановиті юні  відеографи та фотографи зафіксували найяскравіші моменти святкового заходу. Записані відеоролики та фотоісторії стали не лише свідченням святкового настрою, а й цінними матеріалами для подальшого використання у навчальному процесі.

    Цей день виявився незабутнім днем єдності та патріотизму. Сподіваємося, що це свято залишиться в пам’яті учасників, надихаючи нас усіх продовжувати підтримувати національні цінності та український дух.

    Бажаємо всім бути гордими своєю країною та залишатися об’єднаними в любові до України!

Зі святом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *