28 грудня 2023 року на базі Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів за ініціативи Кольчинської селищної ради та активного сприяння відділу освіти, культури, молоді та спорту відбувся ІІІ Фестиваль колядок та вертепних дійств “Різдвяна Зірочка”, учасниками якого були представники і нашого освітнього закладу.

    Незабутні миті веселощів та тепла подарували всім запрошеним учні та вчителі Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів з різдв’яно-новорічними вокально-хореографічними композиціями: патріотична колядка «У церквах по всьому світу» (учні 5-7 класів), пісня «Молитва на Різдво» (солістка – вчитель іноземної мови Желізняк М.В.), пісня «На Різдво» (солістка-асистент вчителя Рибницька А.О. та учні 5 класів).

https://youtu.be/G7dE7GrAsrE?si=j6eG0-ZvKPKXiY55

   Учнівський колектив закладу за високу виконавчу майстерність та збереження і розвиток різв’яних традицій було нагороджено почесною грамотою Кольчинської селищної ради та солодкими подарунками.

       Висловлюємо щиру подяку талановитим учням та їхнім батькам за активну участь у фестивалі колядок, директору нашого освітнього закладу УДУТ Х.В. – за мудре наставництво та підтримку, а організаторам – за вагомий внесок у справу збереження й примноження національних звичаїв і традицій святкування Різдва в Україні та на Закарпатті.

Хай лине світом РІЗДЯНА КОЛЯДА!
Зі святом, КОЛЬЧИНСЬКА ГРОМАДО

https://youtu.be/BOQU4-CnUMM?si=UjkiwQ4FseWBdlm4https://www.youtube.com/watch?v=1DpE0tMpBuI

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *