10 грудня в світі відзначають Міжнародний день прав людини. У цей день зазвичай згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини.

   З нагоди цієї події у нашому освітньому закладі напередодні 8 грудня 2023 року було проведено різноманітні тематичні заходи. «Кожній дитині гарантується право на свободу, особисту недоторканність та захист гідності»-ці слова були в полі зору класних керівників 1-11 класів, практичного психолога Сарканич Ж.Ю., вихователів ГПД та педколективу закладу.
  З учнями 10 класу було проведено виховну годину на тему «Час. Закон. Молодь». Старшокласники були ознайомлені з історією розвитку прав людини у світі, переглянули документальний фільм « Захищай свої права, та права інших». Дясятикласники ознайомилися з правами ,які мають громадяни України, та правами діти у нашій державі ,згідно Конвенції ООН про права дитини, яка з 1991 року є частиною національного законодавства України. Також класним керівником Клим В.В. було вкотре роз’яснено учням, як захищати себе при порушенні прав дитини, та звернуто увагу на дотримання законів, виконання обов’язків.
     Учні класу підготували Калейдоскоп прав дитини.
    Навички й уміння правомірної поведінки, звичка дотримуватися вимог права і моралі – це продукт свідомого ставлення до виконання свого громадянського обов’язку . Виховати їх – найголовніше завдання правоосвітньої роботи освітнього закладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *