Згідно плану роботи МО вчителів суспільно – гуманітарного циклу 01.12.23 було проведено відкритий урок вчителькою англійської мови Желізняк М.В. у 4-А класі на тему: “Правильне харчування”.

    Мета уроку – формування мовних навиків (навчання лексики, граматики, фонетики) та розвиток мовленнєвих умінь – читання, аудіювання та письма. Відповідно до комунікативного методу навчання іноземної мови на уроці широко застосовувались групова робота, інтерактивні вправи, рухливі релаксаційні ігри. Вчителька створювала позитивну атмосферу, ситуацію успіху для кожної дитини.
     Яскрава наочність та дидактичні матеріали, розроблені відповідно до цього уроку, логічно побудована структура уроку, раціонально використаний час продемонстрували вміння і навички планування та проведення уроку, проявили здатність педагога будувати реальний навчально-виховний процес та вирішувати конкретні практичні задачі конкретного уроку. Використання різних видів діяльності дало змогу активізувати роботу та активність учнів. Даний урок проведено на високому рівні. Цілі уроку досягнено, методи та прийоми, які сприяли активності учнів кращому засвоєнню навчального матеріалу, використані ефективно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *