Хустщина – перлина Закарпаття – місце,  наповнене незабутніми враженнями та природними дивами, цієї суботи зустрічало учнів 6-Б класу. Знайомство з історією цієї землі діти почали майже з самого початку подорожі, оскільки навіть дорога до Хуста має свою давню і багату історію. «Соляний шлях», що бере свій початок від солотвинських копалень вздовж р. Тиси відігравав стратегічну роль у житті не тільки Закарпатського регіону, а і найрізноманітніших державних утворень , що у різні часи існували на території нашого краю.

   Подальший шлях наших юних дослідників пролягав через Виноградівський замок (Замок Канків), що розташований біля підніжжя Чорної Гори, одного із згаслих вулканів Закарпаття. Тут учні мали можливість власноруч доторкнутися до історії цієї землі, познайомитися із найпотаємнішими секретами тутешніх місць.

   Звичайно, ми не змогли оминути і сучасні визначні місця Хустщини. Першим таким місцем стала найбільша на території області буйволина ферма. Тут учням нашого закладу випала нагода дізнатися багато цікавого про спосіб життя та особливе місце цих тварин в екосистемі Закарпаття. Не менш цікавим для дітей стала і можливість продегустувати молочну продукцію за унікальною рецептурою місцевих сироварів.

   Кульмінацією подорожі стали відвідини контактного зоопарку з оленями, де діти змогли власноруч погодувати тварин. Великим здивуванням для учнів було і знайомство з особливостями розведення їстівних равликів та, навіть, можливість їх скуштувати на справжньому ранчо «Хайленд», на території якого, крім вищезгаданого, перебувають чимало екзотичних видів тварин: сурикати, кенгуру, лами та лемури.

   Блискучим завершенням дня стала екскурсія вечірнім Хустом, що допомогла дітям не тільки весело, а і пізнавально провести залишок дня. Ми вдячні всім хто долучився до організації та допоміг зробити цю подорож незабутньою.

Нехай ця екскурсія стане чудовим початком цікавої мандрівки визначними місцями України.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *