На Берегівщині у с. Яноші функціонує неймовірниій природній куточок, музей просто неба з дивовижних розмірів експонатами, які оживають! Так – це єдиний на Закарпатті парк динозаврів та розваг – Динопарк! Саме сюди осіннього дня завітали веселі мандрівники 5-Б класу. 

Несподівано всі поринули в захоплюючу подорож в минуле, у часи до нашої ери, у світ найдавніших тварин – велетенських динозаврів. У Динопарку є 30 різних експонатів, 20 з яких – динозаври. Рухаючись пішохідними доріжками, учні розглядали масштабні фігури рободинозаврів, відтворених у реальних розмірах, які рухались, видаючи різні звуки. Найбільше сподобався найголовніший експонат – величезний «живий» динозавр, який «вийшов на прогулянку».
    Динопарк – це чудове місце для відпочинку. Тут можна не лише познайомитися зі стародавніми представниками тваринного світу, а й розважитись. Веселі аніматори запропонували яскраве бульбашкове шоу. А порухатись під музику на свіжому повітрі і здорово, і корисно. Що й зробили непосидючі п’ятикласники – дружньо виконували танцювальні рухи, взявши участь у музичному конкурсі.
  Прекрасний осінній ліс, реалістичні та масштабні скульптури подарували незабутні враження! Екскурсія була не тільки веселою, але й пізнавальною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *