Шановні вчителі, освітяни, колеги!
Сердечно вітаємо Вас із професійним святом-
Днем працівників освіти!

     Це особлива дата, коли ми вітаємо всіх, хто навчає і надає знання. Ваша праця є неоціненним внеском у формування майбутнього України.Педагогічна діяльність завжди пов’язана із рухом вперед, пошуком нестандартних шляхів розв’язання актуальних завдань освіти, здатністю критично і творчо мислити, самовдосконалюватися і надихати на саморозвиток вихованців. Будь-які проблеми лише стають частиною життєвого уроку і вирішення їх – це справа честі для справжнього педагога.
  Сьогодні перед нами серйозний супротивник – нахабний, жорстокий та безпринципний. І лише спільними зусиллями кожного з нас ми зможемо зупинити збройну агресію росії проти України та досягти Перемоги і панування миру й злагоди на нашій землі. Кожен із нас робить свій посильний внесок у Перемогу.
Дорога наша команда освітянської ниви, дорогіколеги, найталановитіші та найвідданіші вчителі! Наш заклад – це ви, ваша праця, ваше терпіння, ваша турбота про дітей, ваші знання, ваше невичерпне натхнення і ваша незмінна віра в професію!
    У цей святковий день дозвольте висловити Вам сердечну вдячність за Вашу працю, невтомний творчий пошук, самовіданність, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, чуйність і тепло дитячих сердець, які Ви шедро віддаєте нашій молоді.
    Вітаючи зі святом, від щирого серця бажаємо Вам Миру в нашій Незламній Країні, міцного здоров’я Вам та Вашим сім’ям, енергії та натхнення для реалізації нових творчих планів у професійній діяльності! Невичерпної наснаги й оптимізму у всіх Ваших справах, добробуту, життєдайної сили, безхмарних та світлих днів!

З професійним святом Вас, дорогі колеги !

Голова профспілки                                                                             Директор закладу

  Тетяна ОБІЦЬКА                                                                                    Хатуна УДУТ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *