Багата осінь-чарівниця щедрим врожаєм і не тільки…
   Скільки прекрасних свят дарує нам сьогоднішній вересневий день, одним із яких є День працівників освіти.

   Дійсно, День вчителя – одне із найяскравіших осінніх свят! І пройшов цей святковий День у нашому освітньому закладі як завжди, цікаво, весело та креативно !!! Зранку учні 10-11-х класів підготували для вчителів багато приємних моментів та святкових сюрпризів. По особливому до сьогоднішнього дня готувалися заздалегіть і старшокласники ,адже ,не змінюючи традицій школи, 29 вересня 2023 року , в закладі було організовано день учнівського самоврядування.
   Вихованці Дудинець Г.В. та Клим В.В. мали змогу відчути себе вчителями. Процес підготовки та проведення учнями 10-11 класів навчальних занять, вкотре переконали дітей у цікавості ,відповідальності ,творчості. постійному пошуку нових ідей щодо нелегкої професії – ВЧИТЕЛЬ .Позитивні емоції та враження панували впродовж святкового дня, підсумком якого став вітальний концерт «Ви – наші крила», підготовлений класними керівниками Дудинець Г.В., Шух О.Р. та Роман І.М. за участі учнів 11,5-А та 7-А класів. Щирі вітання, ніжні слова побажань, радісні тематичні та патріотичні пісні, жартівливі відеоматеріали та гумореска додали святкового настрою всім присутнім .
    Слова привітання колегам та подяка за наполегливу та плідну працю у вихованні молодого покоління пролунали у виступі директора школи Удут Х. В.
   Вітальні листівки з нагоди професійного свята отримали і наші вчителі-ветерани освітянської ниви завдяки профспілковому комітету під керівництвом Обіцької Т.М.
     Свято принесло задоволення всій нашій дружній шкільній родині!!!

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ, ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *