Сьогодні ми відзначаємо Всесвітній день прибирання, одне з найбільших світових спільних заходів для дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Наш освітній заклад долучилася до цієї глобальної ініціативи, віддавши цей день зусиллям зберегти наше оточуюче середовище чистим і здоровим.

      Вже зранку всі учасники були сповнені ентузіазму та готовності до роботи. Кожен прийшов із своїм інструментом та бажанням допомогти, день почався із прибирання пришкільної території – ми прибрали сміття, підміли листя та оновили клумби, шкільним подвір’ям не завершилося, так як учні старших класів разом з вчителями традиційно, з рока в рік, із-задоволенням прибирають біля стели «Обеліск».

   Такі заходи дають можливість навчити учнів важливості збереження навколишнього середовища та громадянської відповідальності. Ми разом навчилися, що коли ми об’єднуємося, ми можемо здійснити великі зміни.
     Велике спасибі всім, хто брав участь у Всесвітньому дні прибирання в нашій школі. Разом ми доведемо, що ми можемо змінити світ!
                             

                                                               Дякуємо всім, хто долучився!  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *