Вітаємо всіх вчителів, учнів та батьків з нагоди Дня Конституції! Це свято важливе для нашої країни, оскільки воно відображає вагомість наших конституційних прав та свобод.
   Цей день щороку святкується з метою вшанування Конституції, основного закону нашої держави, адже саме це свято визначає правові засади та принципи функціонування держави, а також визначає права та обов’язки громадян.
   Святкування Дня Конституції надає нам можливість поглибити розуміння та освідомлення наших прав та свобод, а також виявити повагу до законів і принципів, на яких ґрунтується наша держава, адже саме в цей важкий для нашої країни час, кожен громадянин нашої суверенної держави повинен знати свої права.
    Нехай День Конституції стане нагадуванням для нас про значимість прав та свобод кожного із нас, а також принесе вам радість, вдячність за нашу країну та підтвердження наших прав і свобод.
    Бажаємо, щоб кожен день у вашому житті був пронизаний повагою до Конституції, активною громадянською позицією та постійним прагненням до підтримки і зміцнення демократії. Зичимо вам миру, щастя та процвітання під опікою нашої прекрасної Конституції.
                       

                                                                        З Днем Конституції!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *