Для багатьох школярів та вчителів останній дзвоник є довгоочікуваним і особливим моментом. Це символ того, що навчальний рік наближається до завершення, і настав час заслуженого літнього відпочинку, який відзначається яскравими емоціями, радістю і ностальгією за минулими роками.

     Вже за доброю традицією на нашому святі були присутні гості:
Дуб Микола Васильович – Голова Кольчинської селищної ради;
Зварич Віталія Юріївна – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради;
Окс Марія Йосипівна – спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради;
Русин Алла Омелянівна –головний спеціаліст фінансового відділу Кольчинської селищної ради.

    Випускники були приємно вражені від слів Голови Кольчинської селищної ради Дуб М. В., кращі вчителі та учні 2022-23 навчального  року були нагороджені похвальними грамотами та грошовими сертифікатами.
     Вітальні слова сьогодні линули від директора освітнього закладу Удут Х. В., які зачепили всіх присутніх за душу, в цей момент всі відчули патріотизм за свою державу, а випускники в першу чергу мали змогу зрозуміти про те, що вони повинні вкласти фундамент, на якому будуть будувати своє майбутнє, незважаючи на складні події які склалися в Україні.
     Дорогі випускники! Нехай у Ваших душах залишаться радість і світлий сум, які надихають на прекрасне. Нехай поруч з вами ідуть щастя й успіх, вірні друзі і розумні наставники…
     Є в народі прислів’я, що і велика дорога починається з першого кроку. Тож, нехай ваш перший крок у доросле життя буде вдалим і щасливим.
                                                              Хай щастить Вам! Зі святом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *