У нашому освітньому закладі з нагоди Дня цивільного захисту проводилася важлива та освітня подія, спрямована на зміцнення свідомості та готовності учнів до дій у небезпечних ситуаціях. Цей день є можливістю навчитися реагувати на небезпеку та діяти з відповідальністю та розумінням.

     Саме такі різноманітні заходи, які включають навчальні тренування, симуляції евакуацій, тематичні години про основні принципи безпеки, демонстрацію інструкцій з використання пожежних вогнегасників та іншого обладнання ЦЗ сприяє підвищенню рівня самодисципліни та впевненості учнів у їх власних можливостях.
     Під керівництвом вчителя захисту України Удут Ю. Ю., учні 5-11 класів разом з класними керівниками взяли участь у тренуваннях, практичних вправах та іграх, які допомогли їм набути необхідних навичок та навчитися приймати важливі рішення в екстрених ситуаціях.
   Практичні заняття оцінювало журі: Мадяр М. М., Алексюк К. Ю., Біланич М. М.. Після підведення підсумків учні були нагороджені грамотами, які вручила начальник ЦЗ директор закладу Удут Х. В..
     Пам’ятаймо, що безпека – це справа кожного. Робота над підготовкою та проведенням Дня ЦЗ не обмежується лише одним заходом. Вона має стати постійним процесом, в якому школа, учні, батьки та спеціалісти разом працюють над забезпеченням безпеки шкільного середовища.
     Нехай кожен день буде наповнений прагненням до безпеки, взаємодопомогою та знаннями, необхідними для ефективної дії в надзвичайних ситуаціях.             Зробимо наш освітній заклад безпечним місцем для навчання та розвитку, де кожен учень може відчути себе захищеним та підготовленим до будь-яких викликів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *