26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.

   З нагоди відзначення сумної для історії України дати та з метою формування і розвитку патріотичного та екологічного виховання учнів у нашому освітньому закладі було проведено різноманітні тематичні заходи, зокрема під керівництвом класного керівника Желізняк М.В. було проведено виховну годину « На Чорнобиль журавлі летіли» за участі учнів 8-Б класу, протягом якої діти мали змогу вкотре перегорнути гіркі сторінки історії нашої країни, щоб краще зрозуміти масштаби катастрофи 1986 року.

   Цього ж дня класні керівники 1-11 класів провели інформаційно-просвітницькі хвилини «Гірчить Чорнобиль -крізь роки гірчить…». Зав. бібліотекою Фізер Н.В. для учнів закладу підготувала тематичну виставку «День пам’яті Чорнобильської трагедії».

   Учасники освітнього процесу вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя, рятуючи український народ від радіаційної небезпеки.

   Висловлюємо велику пошану ліквідаторам Чорнобильської катастрофи. Низько схиляємо голови перед тими, хто усвідомлено й жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий обов’язок перед рідною землею і перед рідним народом – зупинив ескалацію катастрофи.

   На сучасному етапі, на початку воєнного вторгнення росії на мирну українську землю Чорнобильська АЕС була окупована російськими військами. Наші славні захисники звільнили станцію 31березня 2022 року.

   Не забуваймо тих, хто ціною свого життя уберіг світ від жахливої смерті. Слава тим, хто вчинив цей подвиг і зараз знаходиться серед нас.

«Хай стане мир міцнішим у стократ Хай над землею чисте небо буде. Чорнобиль- попередження, набат, Його уроків людство не забуде»

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *