Уперше Всесвітній день здоров’я було відзначено 7 квітня 1950 року. Відтоді заходи, що проводяться щороку в цей день, дозволяють ще раз голосно нагадати всім і кожному, що здоров’я – це безцінний скарб.

   Мета дня – привернути увагу  громадськості  до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. В цей день учні 8-А класу разом з класним керівником, Лашкевич Т.М., узагальнювали знання про здоров`я, формували бажанння вести здововий спосіб життя та бережливе ставлення до свого здоров`я. Говорили про складові здоров’я, заняття спортом та фізичною культурою, користь, яку вони приносять здоров’ю людини. Також поглибили знання про шкідливі звички та їх вплив на здоров`я. урок здоров`я допоміг учням зрозуміти ,що здоров`я- це великий дар, не тільки для дюдини, а й для всього суспільства.
   Крім того, 7 квітня, вчителем 3-Б класу, Болдижар Антоніною Іванівною, було проведено урок-гру до Всесвітнього дня здоров’я на тему “Подорож у країну здоров’я”. Під час уроку учні ознайомилися з історією виникнення і святкування дня здоров’я, ознайомилися із вітамінами груп А, В, С, D. На уроці учні гралися в різноманітні ігри, зокрема : «Корисні і шкідливі звички», «Доповни речення», «Магазин», «Корисна і шкідлива їжа», «Лайк чи дизлайк». Під кінець уроку учні, працюючи в парах, створили книжку фліпбук, виконуючи завдання до теми здоров’я. Протягом уроку в учнів виховувалось ціннісне ставлення до власного здоров’я, бажання дбати про нього та вести здоровий спосіб життя.
   Бути здоровим – вимога часу, яка має прямий стосунок до Всесвітнього дня здоров’я. Здоров’я – це життєва енергія, натхнення і задоволення від насиченого подіями життя. Це здатність ставити цілі й досягати їх, максимально реалізовувати свій потенціал. Піклуватися про своє здоров’я – це актуально, модно і престижно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *