Уже традиційним у нашій школі стало проведення тижня математики та інформатики, який цього року мав за мету навчити учнів працювати в команді, розвивати логічне мислення, пізнавальний інтерес, творчу активність, допитливість, виховувати патріотизм.

   14 березня учні відзначили День числа π протягом тижня підготували цікаві стінівки .У рамках тижня математики та інформатики Клим В.В.  разом з учнями  8-х   класів провела пізнавальну гру «Мовою цифр».  «Математичний практикум» в 11 класі показав, що випускники готові до різних життєвих ситуацій, бо математика завжди допоможе. Дев’ятикласники ж дізналися з проведеного уроку, що «Математика проти…» паління, наркотиків, алкоголю, ігроманії, війни.  Учні 10 класу створили відео «Хочеш бути успішним- вчи математику!», а 9-ті класи у відеоролику «Військова справа під прицілом математики» вказали на важливу роль математики у захисті нашої держави.
   З метою розширення та поглиблення здобутих знань на уроках математики вчителем Удут Х. В. 17 березня було проведено математичний КВК за участі учнів 6-Б.
   Учні п’ятих та шостих класів мали можливість перевірити набуті знання, проявити свою творчість, винахідливість та наполегливість у інтелектуально-розважальній грі «Математичний випадок».
   Крім цього між учнями 6-их класів проведено квест «Знавці інформатики», у якому перемогла дружба і обидва класи отримали солодку нагороду. Протягом тижня математики та інформатики проходив конкурс на найкращу рекламу (5-7 класи) та реферат на задану тему (8-11 класи).Учні були активними учасниками, показали творчі здібності.
   Тиждень був цікавим, пізнавальним та насиченим. Діти мали мали можливість не тільки показати знання, а й творчість та креативність. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *