Моя рідна Україна… Вистраждана слізьми нескореного народу, пошрамована ворожими списами, але непереможна, вільна й незламна… Ти вистоїш, мамо-Україно, бо маєш такий потужний, унікальний, співучий і мелодійний код, який об’єднує націю, соборує всіх нас, дає життєдайну силу, напуває соками правди й любові молоді українські пагони… Це наша рідна українська мова!

   З нагоди Міжнародного Дня рідної мови у нашій школі проведено низку заходів, де учні долучилися вустами і серцем до материнської мови – найкращої, найсвятішої, найріднішої. Учнівські колективи разом з учителями української мови та літератури на патріотичному тлі фотозони зробили пам’ятні світлини з нагоди свята. Бібліотекаркою Фізер Н.В. організовано виставку книг про рідну мову. У цей день класні керівники запросили учнів до спілкування «Рідна мово, колиско українства!» Учителями-словесниками Сідор О.С., Шух О.Р., Мешко І.П., Пацьо А.В. на уроках української мови проведено мовні ігри та вікторини. Класним керівником Барчій Н.Є. з учнями 4-Б класу була проведена інтелектуальна гра «Брейнринг», де учні показали глибокі знання з рідної мови. Також учнівські колективи 5-11 класів разом із учителями української мови та літератури підготували мовний флешмоб « Українське слово – зброя у наших руках», де учні продемонстрували свої декламаторські та пісенні здібності, пройнялись почуттям патріотизму та гордості, торкнулись до рідного слова всією душею.

   Тож пам’ятаймо , що кожен із нас має величне право і високу гордість іменуватися народом України, спілкуватися неоціненним скарбом- рідною українською мовою:

Де звучить рідна мова,

Живе український народ…

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *