«З перемогою у 2023 рік» під таким гаслом був проведений 29 грудня 2022 року фестиваль колядок, вертепних дійств «Різдвяна зірочка». Метою Фестивалю є і залишається збереження і розвиток різдвяних традицій, піднесення духовно-культурного рівня учнів, підвищення ролі народної творчості у формуванні світогляду та естетичних смаків підростаючого покоління.

     Українська традиція святкування Різдва сягає давніх давен і несе в собі багатий пласт культури нашого народу. Диво-красу, світло і благодать приховує в собі це свято: коляда з зіркою і Різдвяний Вертеп, запашна кутя і дідух на покуті, 12 страв і вся родина за Святою вечерею. До фестивалю були залучені учнівський та педагогічний колективи. Популяризація кращих музично-пісенних зразків народної творчості; виявлення дитячих колективів, які розвивають у новітніх формах традиційну українську культуру; посилення впливу традиційної народної культури на формування світогляду і духовності молодого покоління українців; залучення дітей до збереження та розвитку культурної спадщини українського народу такими є завдання Фестивалю. Наші учні успішно їх реалізували. Із захопленням присутні слухали колядки у виконанні учнівського колективу та солістки Рибницької Аліни – дефектолога школи, переселенки із зони бойових дій, занурювалися у народні традиції свята та особливості Різдва під час війни. Завершальним акордом була молитва за Україну.
   Щира подяка заступнику директора з виховної роботи Чечур Е.О., педагогу-організатору Алексюк К.Ю. та вчителю музичного мистецтва і мистецтва Мадяру М.М. за підготовку програми для участі у фестивалі
                       З Новим Переможним 2023 роком та Різдвом Христовим !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *