З 12 по 16 грудня кабінети початкової школи були схожі на вулики, де згуртовано працювали всі учні та вчителі. Адже в ці дні в нашій школі традиційно проходив тиждень початкових класів. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери учнівської діяльності , були цікавими, корисними, сприяли творчому розвитку учнів.

  В перший день , який назвали «Зимовий калейдоскоп», відбулося урочисте відкриття Днів початкової школи та оголошення конкурсної програми тижня. Мешко Х.В. , вихователь ГПД учнів 1-их класів, провела відкриту виховну годину « Українська зима – чарівна», в ході якої учні з задоволенням декламували вірші про цю чарівну пору року, познайомились з народними прикметами зими, а також власноруч прикрасили приміщення ГПД кольоровими сніжинками.

  Другий день тижня, присвячений рідній мові, пройшов під гаслом «Українська – це модно!». На уроках української мови було проведено цікаві каліграфічні хвилинки, роботу над словниковими словами , а також акції боротьби за чистоту мови. У 3-Б класі проведено відкритий урок української мови на тему « Правопис власних іменників. Оповідання. «Як Катруся хотіла вчитися» (за Ірен Роздобудько)». Вчителька Болдижар А.І. майстерно ввела учнів у чудовий світ творчості К.Білокур, а також довела , що сучасний урок може бути яскравим , насиченим та багатогранним і без використання інформаційних технологій. Учні злагоджено працювали в парах, закріплювали вивчений матеріал з допомогою власноруч виготовленого лепбука. Найбільше учням сподобалось працювати в групах доповідачів , мистецтвознавців та ілюстраторів. Садварі О.М. у 2-А класі провела конкурсну програму для знавців рідної мови « Мовне намисто», учні у ході виконання завдань складали намистинки , вправляючись у вміннях розгадувати загадки, ребуси та цікаві завдання. Куруц О.І. провела годину спілкування на тему « Українська щедрівка , що лунає на весь світ», де учні познайомились з творчістю Миколи Леонтовича та виготовили колаж, присвячений 145 річниці з дня народження композитора. У творчій майстерні ГПД 2-их класів Острвка А.І. провела День різдвяного светра, в ході якого учні познайомились з історією виникнення цього свята та стали художниками-дизайнерами, придумуючи візерунки для своїх светриків.

  Наступний День активності «В стилі НУШ» розпочався в класах з ранкових зустрічей на тему «Чи може бути спільна мрія». Першокласники з вчителькою Біланинець Л.О. у творчій майстерні 1-А класу виготовили яскраві лего-букви та склали з них слово «Україна». Учні 3- Б класу з Мішко Н.М. у осередку читання провели круглий стіл « Презентація цікавої книжки», де старались зацікавити своїх однокласників прочитаними книгами. У творчій майстерні третьокласники разом з Свистун Г.М. виготовляли авторські закладки у свої щоденники вражень. Садварі О.М. підготувала для учнів 2-А класу веселий квест « Клубочок математичних заморочок».

  День творчості розпочався під девізом « Творимо дива своїми руками». Учні 3-А класу з Свистун Г.М. стали художниками мультиплікаторами і старанно виготовляли кадри мультфільму «Козацькому роду нема переводу». Учні 4-Б класу з Барчій Н.Є. поринули у віртуальну подорож « Неповторні куточки України», де презентували підготовані в групах проєкти про сім чудес України. А вихованці ГПД 3-4 класів влаштували чаювання , пригощались власноруч виготовленими смаколиками та запашним чаєм, а вихователь Душенькевич Т.Й. розповіла про традиції чаювання в різних куточках світу, адже саме в цей день відмічають Всесвітній день чаю. Першокласники в цей день також творчо працювали, виготовляли та прикрашали аплікацію чобітка, готуючись до зустрічі з святим Миколаєм.

  П’ятий день, день рідної країни, розпочався ранковими зустрічами « Ми майбутнє твоє, Україно». Для випускників НУШ було проведено інтелектуальну гру « Як я знаю свою Україну», де учні змагались за звання знавця рідної країни. Островка А.І. в ГПД 2-их класів провела годину спілкування « Лист Святому Миколаю», де діти висловлювали лиш одне спільне бажання до святого – перемога над загарбником і мир в Україні. Це ж бажання висловлювали третьокласники у написаних есе « Все буде Україна». В цей день лунали патріотичні пісні з однією спільною мрією – жити під мирним небом на своїй Богом даній землі.

  Тиждень початкових класів став яскравою сторінкою життя дружньої шкільної родини Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *