Домашнє насильство одна з ключових соціальних  проблем, яка існує в Україні. Так вважають українські й міжнародні правозахисники, юристи, психологи. Довгий час, ця тема замовчувалася на національному рівні й вважалося, що домашнє насильство не потребує зовнішнього втручання. Однак часи, на щастя для багатьох, змінилися, як і пріоритети в цьому питанні. Тож нині в Україні впроваджуються та розробляються різноманітні механізми боротьби та протидії домашньому насильству.

  Одним із найважливіших напрямів профілактичної діяльності, спрямованої на протидію насильству є просвітницька робота серед дітей та молоді. Саме тому ,з метою обізнаності учасників освітнього процесу про всі форми насильства, в нашому освітньому закладі з 19 по 23 грудня 2022 року було проведено різноманітні інформаційно-просвітницькі заходи .Класні керівники 1-11 класів  та практичний психолог Ковач А.А. розглянули різні аспекти щодо формування безпечного освітнього середовища .

  Здійснення заходів стосовно виявлення та розпізнання випадків домашнього насильства на ранніх стадіях, а також подальшої роботи з особами, які постраждали від насильства продовжуватимуться і надалі…

Мій улюблений світ – без насильства.

Без жорстокості, болю, зла.

Тут народом складена пісня

Містить тільки хороші слова.

Мій улюблений світ – без насильства,

Де немає страждання й війни,

Де розквітла калина барвиста

І пісень не почуєш сумних.

Мій улюблений світ – це не казка

А реально щасливе життя.

Бо звільнивши наш світ без насильства

Можна сміло іти в майбуття.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *