Чарівний і довгоочікуваний день, 19 грудня, саме в цей зимовий час до всіх діток на землі приходить Святий Миколай, адже це свято одне із найшанованіших.

  Нині ми пов’язуємо свято Миколая тільки з подарунками і часто навіть не здогадуємося про глибоке релігійне коріння. Святий Миколай  – це реальна історична особа, візантійський єпископ, що прославився своєю любов’ю до дітей і допомогою бідним. Щиро і таємно роздав свою велику спадщину, бо поважав одне багатство – Милосердя. Цим заслужив нагороду у Бога: творити чудеса. Невидимою рукою Святий Миколай обдаровує нас і сьогодні.

  Ось і в нашому навчальному закладі напередодні дня Святого Миколая 15 грудня 2022 року відбулося літературно-музичне дійство «Йде Святий Миколай, добром Його зустрічай», яке підготували учні 5-7 класів під керівництвом педагога-організатора Алексюк К. Ю. та вчителя музичного мистецтва Мадяра М. М..

   Всіх присутніх привітали гості нашого свята: голова Кольчинської селищної ради Дуб М. В. і головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Кольчинської селищної ради Зварич В. Ю. Міцного здоров’я, добробуту та Божого благословіння побажав у цей святковий день Микола Васильович, а подарунковими солодощами здійснив заповітні бажання учнів освітнього закладу.
  На завершення радісного дійства пролунали щирі вітання від керівника закладу Удут Х. В. Велика подяка батькам, учням, педагогам та представникам Кольчинської територіальної громади за організацію та проведення свята.     
  Бажаємо в це особливе свято, щоб Святий Миколай зберіг вас і вашу сім’ю від нещасть та невдач! Нехай у ваше життя увійде удача, щоб у будинку був затишок та щастя.  

Зі святом!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *