Вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Та варто замислитись, що саме іноземна мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей.

  Оволодіння різними мовами, зокрема англійською та німецькою, є вимогою часу. Під час їх вивчення ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури, та красі рідної мови, ба більше – ми здобуваємо більше впевненості в собі, бо знаємо, що зможемо порозумітися з громадянами інших країн.

  З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти у школі було проведено з 5 по 9 грудня 2022 року “Тиждень іноземних мов”.

  Слід зазначити, що вчителі приділили особливу увагу використанню методу проектів протягом тижня, оскільки він дозволяє учням проявити самостійність у виборі джерел інформації, способу її викладу і презентації. Проектна методика дозволяє індивідуальну, парну і групову роботу над темою, яка викликає найбільший інтерес у кожного учасника проекту, що, поза сумнівом, спричиняє підвищену мотивовану активність учня.

  Протягом тижня було проведено ряд заходів, які охоплювали учнів 1-11 класів під керівництвом Попович М.І., Желізняк М.В. та Лашкевич Т.М. Найстарші учні збирали інформацію про видатних британців, які відомі на весь світ, а також займалися пошуковою діяльністю – слова англомовного походження, які непомітно увійшли у наш лексикон щоденного спілкування. Найкращими проєктами було визнано роботи Іваньо К., Садової Т., Порохнавець А., Карпишинець Н.

  Вихованці 6 та 9 класів виявилися справжніми поліглотами: їм випало змагатися як з англійської, так і з німецької мов. Впродовж тижня проведено ряд цікавих заходів з німецької мови: конкурс малюнків « Ich liebe Deutschland», конкурс-виставка листів до святого Миколая. Слід відзначити таких учнів як Ленд’єл А., Пересту М., Болдижара Д., Богдан К., Гузинець Ю., Касинця С. та багатьох інших. Також вихованці 6-х класів працювали над проєктами на тему “Sport in our life” – це були і кросворди, і робота з картками, і доведення важливості заняттями спортом. Роботи таких учнів були представлені на виставці: Кузьминої І., Мішко Д., Стаматієва М., Грондецької Г., Ленд’єл А., Ширенко А., Стегней Н., Гузинець Ю., Русин Т.

  Учні 8-х класів теж мали завдання – створити проєкти на тему “Книги у нашому житті”, під час презентації яких мали змогу обговорити актуальні необхідності в читанні, а також представити свою улюблену книгу чи автора. Виявилося, що більшість учнів надають перевагу паперовій книзі, але електронна вже набуває популярності.

  Ну і як же без наймолодших! Школярі початкової ланки декламували вірші англійською мовою, створили чудові колажі про поки що таємничу для них Британію, малювали, шукали римівки про своїх домашніх улюбленців, та із захопленням будували свої перші розповіді про відданих друзів під час проекту “My favourite animal». Учні із задоволенням розробляли, а потім презентували свої перші міні проекти “English is around us”; це.,Гузинець С., Шатило А., Млавець А., Касинець Н.,. усіх і не перерахувати!

  Протягом цього тижня учні поглибили свої знання з історії та культури Великої Британії і Німеччини, розширили лінгвістичні, комунікативні уміння та навички, вчилися працювати в команді, проводити дослідницьку роботу, а також вчилися оформленню своїх проєктів.

  Проведені заходи залишать яскраві і теплі спогади в пам’яті учнів.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *