Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть люди кривдять один одного . Насильство ,наруга, образи часто поміж нас. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження…Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його.

  З метою створення безпечного освітнього середовища у школі, запобігання вчинення дітьми злочинів, правопорушень, проявів булінгу в освітньому просторі, формування позитивних соціальних установок, попередження вживання алкогольних, наркотичних речовин, тютюнових виробів у закладі з 25.11.2022 по 10.12.2022 року було проведено різноманітні заходи, спрямовані на запобігання різним проявам насильства як вдома ,так і в учнівському середовищі та за межами школи.

  Акція «16 днів проти насильства» відбулась і в нашому освітньому закладі, в ході якої класні керівники, разом з практичним психологом Ковач А.А. , розкрили питання нерозривної єдності прав і обов’язків.

  Години спілкування «Я маю право», «Від миру вдома до миру в усьому світі» за участі учнів 1-11 класів, тематичні заняття з елементами тренінгу «Протидія булінгу в дитячому колективі», «Насилля не для нас» та до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, психологічні ігри «Мандрівка в країну Прав дітей» та «Насильство в сім’ї», «Стежкою прав та обов’язків» стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей та сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей(дітей) хворих на ВІЛ.

  Нині ,в умовах повномасштабної збройної агресії росії проти України українці зіткнулися із безпрецедентним рівнем насильства ,пов’язаного з війною, тому ця тематика є надзвичайно актуальною та необхідною для дітей.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *