Свою любов та повагу сьогодні даруємо Вам, адже ще одна краплина, Богом дарована, наповнила чашу Вашого життя, і Ви святкуєте свій прекрасний ювілей- 60-річчя. Цей вік – гордість, цей вік – досвід, цей вік – відповідальність! Нехай ця гордість приносить удачу та радість, цей досвід буде прикладом і приводом для захоплення, нехай ця відповідальність дарує усмішку і щасливі дні!

  Червоною ниткою на барвистому рушникові Вашої долі вишите покликання серця – ВЧИТЕЛЬ. Щоб дати учням іскорку знань, Ви увібрали в себе море світла. Ви вмієте грати на струнах душі, Ви вмієте серцем співати і те, що дано Вам від Бога Ви прагнете родині, учням й колегам віддати.

  Бажаємо, щоб Ваше життя звучало прекрасною симфонією, щоб вітрило сімейного корабля завжди було під подувом Божої Любові.

 Бажаємо, щоб мрії неодмінно збувалися, а серце залишалось таким відкритим, променистим, щирим. Хай втілюються у життя найсміливіші мрії, адже ювілей – це час, щоб оглянутися назад і впевнено йти вперед.

  Ваш вік – вік мудрих рішень і впевнених життєвих позицій. Бажаємо ні на хвилинку не втрачати сили та ентузіазму, браво продовжувати свій трудовий шлях і завжди знаходити позитивне і прекрасне в усьому, що відбувається навколо.

  Нехай ВАС, Юрію Юрійовичу, успіх завжди зустрічає, а доля – оберігає!

  Хай в серці буде любов, у душі мир, а за плечима крила.

  Божого благословіння Вам на здоров’я, на щастя, на добро, на любов!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Многая і благая літ Вам і Вашій родині!

З повагою колектив Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *