Завдяки співпраці Закарпатської обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України, компанії Google та Організації Об’єднаних націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) наш заклад отримав 16 хромбуків.

  Забезпечення потреб педагогічних працівників сучасними цифровими пристроями є важливим інструментом освітнього процесу. Особливо в умовах, коли перед педагогами стоїть завдання не лише зацікавити учнів новаторськими підходами до подачі матеріалу, а й опанувати дистанційне викладання предметів. Завдяки їм можна швидше та легше виконувати різноманітні завдання. Ноутбуки працюють на базі операційної системи Chrome, тому їх також називають хромбуками (Chromebook). У разі відсутності з’єднання з Інтернетом, ці ноутбуки дозволяють користуватися необхідними додатками у режимі офлайн.

  Майбутнє наших дітей залежить від наших дій сьогодні. Діти мають якісно здобувати освіту. Хоч перед освітою і постають нові виклики, але за підтримки держави та місцевих органів упраління ми зможемо зробити освітній процес сучасним, зручним і цікавим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *