Ми щасливі, що народилися й живемо на чудовій, мальовничій землі. Тут жили наші діди, прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини.І де б ми не були, відчуваємо поклик рідної землі.

  Хоч зараз важко нам, і не спокійно у нашому домі, але вже не раз доведено, що наша дружня сім’я – український народ, здолає всі перешкоди.

  Слова «Слава Україні – Героям слава» перестали бути просто вітанням це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини, а також є засвідченням справжнього патріотичного подвигу.

  14 жовтня – величний і багатий на свята день. Для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу. З 2014 року традиційно вже 8 років поспіль, ми відзначаємо  День захисника України, а на сьогоднішній день вже і захисниць.

  Напередодні свята  учнями початкових класів, було  виготовлено власноруч обереги у вигляді «Янголів охоронців» та листівки з побажаннями для наших захисників. Виготовляючи творчі доробки, діти мріяли, щоб війна скоріш закінчилася, а наші воїни-захисники повернулися у рідні домівки. До вітань долучилися і педколектив нашої школи, організувавши нашим захисникам-охоронцям солодощі та фрукти.

  Дорогі наші захисники та захисниці, ми щиро від усього серця вітаємо Вас зі святом – Днем захисника України. Насправді – небагато в нас таких важливих дат, як день тих, чия професія – захищати Батьківщину в сьогоднішній день, є найголовнішою працею в цілому світі.

Дякуємо Вам!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

  https://youtu.be/PG-ndpemhKo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *