Учити літати…Учити мріяти…Учити творити. Це призначення педагога!

  Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі – вихованню підростаючого покоління , заслуговують на слова глибокої подяки і шани. Саме на плечі Вчителя лягає сьогодні особлива відповідальна місія: бути для дітей джерелом мудрості і знань.

  Від педагога в великій мірі залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство. Високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові до держави та рідного селища виховують педагоги в юних жителів громади, зокрема і учнів нашого освітнього закладу.

  Відзначення Дня працівника освіти ми традиційно поєднуємо з днем учнівського самоврядування, впродовж якого учні-старшокласники мають змогу спробувати себе у ролі вчителів ,відчути відповідальність та вміння донести всі свої знання до дітей.
Приємною музичною нотою в цей день став концерт. Всі учасники дарували вчителям тепло та радість з усмішкою на обличчі. Ніжні слова вітань, кумедні жарти та чарівні музичні твори лунали у виконанні учнів .

  Якщо люди самі не вміють літати, нехай научать літати своїх дітей.

  Літати високо, далеко, красиво. І настане час, коли діти розкриють крила і полетять. Нехай дорослі просто підуть за дітьми, щоб оберігати їх від падіння. І тоді вийде, що вони теж летять…

  Сердечно вітаємо всіх освітян з професійним святом. Бажаємо шановним педагогам щастя і здоров’я, успіхів і творчого натхнення, гарних результатів своєї праці та вдячних учнів!

ЗІ СВЯТОМ !

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *