Здоров’я і життя людини…Ці два поняття між собою дуже тісно пов’язані .

  В народі кажуть ,що людина творець свого здоров’я. Саме тому ,вчителями фізичної культури та основ здоров’я впродовж тижня з 12 по 19 вересня 2022 року було розроблено спільний план заходів ,спрямований на допомогу учням усвідомити, що спорт і здоров’я –неподільні !

  Естафети «Веселі старти»,першість школи з легкої атлетики ,міні футбол та волейбол, тематичні стіннівки, рухливі ігри з інтелектуальним навантаженням , шашковий турнір були організовані для учнів 5-11 класів вчителями фізичної культури Удут Ю.Ю. та Чечур Е.М.

  Системою заходів, спрямованих на збереження здоров’я школярів, вчителями основ здоровя також передбачено різноманітні заходи,зокрема інформаційно-просвітницькі хвилини «Безпека сьогодення» ,проектна діяльність «Шкідливі звички»,тематичний конкурс кросвордів, ребусів, малюнків «Здоровя –моя цінність » та «Я обираю здоров’я» (вчитель основ здоров’я Грабовчак С.М.) .

  Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники освітнього процесу впродож тижня. Діти продемонстрували свої спортивні ті інтелектуальні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу та логічне мислення.

  Тиждень був насичений, цікавий та змістовний, адже проведені заходи сприяли і формуванню в учнів прагнення до постійного покращення свого способу життя та виховання свідомого ставлення до свого здоров’я. Побажаємо учням  успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.

  Пам’ятаймо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *