«Дитинство – щоденне відкриття світу, і тому треба зробити так,щоб воно стало, перш за все, пізнанням людини і держави,їх краси і величі»

   Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином. Як синтетична якість, патріотизм охоплює емоційно-моральне, дієве ставлення до себе та інших людей, до рідної землі, своєї нації, матеріальних і духовних надбань суспільства.

  Патріотичні почуття дітей шкільного віку в нашому освітньому закладі засновуються на їх інтересі до найближчого оточення, яке вони бачать щодня, вважають своїм, рідним, нерозривно пов’язаним з ними.

  Важливе значення для виховання патріотичних почуттів в учнів має приклад дорослих, оскільки вони значно раніше переймають певне емоційно-позитивне ставлення, ніж починають засвоювати знання .

  12 вересня 2022 року на базі нашого закладу відбулась зустріч учнів-старшокласників з учасниками бойових дій зі Сходу України, яку організував вчитель Захисту України Удут Ю.Ю. Наші захисники ,воїни ЗСУ лейтинант-командир мінометної батареї Кіряненко П.В. та наш земляк Рубенян К.К.-старшина-технік мінометної батареї, 709 батальону,101 бригади Закарпатської територіальної оборони. розповіли учням, про хід бойових дій та сильний дух наших воїнів, які відстоюють територіальну цілісність нашої Батьківщини.

  Ми всі повинні вистояти цей жорстокий фронт, і з божою помічу ми переможемо, бо ми нація сильних, ми УКРАЇНЦІ.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *