1 вересня у школі традиційно, по-родинному  пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.            

  День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

  Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.  Цього року для  38 першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

  Для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні  випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.

  У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

  Святкування проходило у незвичному для нас форматі, а навчання проходитиме під час воєнного стану в Україні. Та все ж не змогли залишити без уваги наймолодших школярів, адже для них сьогодні свято.

  Учні 11 класу разом з класним керівником Алексюк К.Ю. підготували святкову  зустріч з першокласниками в ігровій формі та провели міні-екзамен “Чи готовий ти до школи”.

  Традиційна присутність голови Кольчинської селищної ради Дуб М.В. та директора закладу Удут Х.В. ,їх щирі слова вітань та побажань додали багато позитивних емоцій як учням першокласникам, так і їх батькам.

  В кінці свята дітки  отримали подарунки від найстарших учнів та мали змогу надати перший дзвіночок,  що символізує початок навчання у школі.  А класні керівники 1-их класів Біланинець Л.О. та Обіцька Т.М. запросили учнів на їхній перший  урок.

Зі святом першого дзвоника!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *