28 червня ми відзначаємо одне з найважливіших державних свят – День Конституції України! 

Це день, коли ми святкуємо прийняття основного закону нашої держави, який забезпечує права та свободи кожного громадянина, гарантує незалежність і суверенітет України. Конституція України, прийнята 28 червня 1996 року, є основою нашої правової системи та символом єдності і демократії. Вона закріплює наші права та обов’язки, визначає структуру державної влади та правила її функціонування. Це документ, який забезпечує стабільність і розвиток нашого суспільства. Проте цьогоріч цей день зовсім не радісний, з відчуттям болю і смутку. Але натомість дуже важливий, бо нашу Конституцію і волю нікому в нас не відібрати.
   Напередодні, учні 7-Б класу разом з класним керівником Пацьо А.В., активно долучились до відзначення цієї пам’ятної та важливої події, підготувавши тематичний відеоролик «З Днем Конституції, УКРАЇНО! », а класні керівники 5-11 класів провели віртуальну онлайн-подорож «Нашу Конституцію і волю нікому в нас не відібрати».
     Усім своїм змістом Конституція спрямована на забезпечення суверенітету України, становлення її як незалежної правової держави. І сьогодні, коли ворог майже по всій території продовжує посягати на основи конституційного ладу і територіальну цілісність України, особливе спасибі звучить нашим захисникам, завдячуючи яким ми можемо відзначати наше велике Національне свято під чистим небом та на рідній землі…..

Завжди пишаймося своєю країною і пам’ятаймо про свої права!
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *