Поліцейський офіцер громади – це наступний крок у реформі Національної поліції. Два роки тому, почався великий шлях становлення проєкту «Поліцейський офіцер громади». За цей час багато змінилося. Ми досягли чимало. І нам справді є чим пишатися ….

      Зокрема, учні та вчителі нашого освітнього закладу мали змогу познайомитись, і не тільки, з поліцейським офіцером громади Русланом Клевець, а й налагодити з ним тісну співпрацю. Учні школи знають, що у ту хвилину, коли потрібна допомога вони обов’язково почують з його уст : «Я-ТУТ»!
   Руслан Клевець не тільки професіонал своєї роботи, який захищає спокій громадян, але і постійно цікавиться інтересами учнів ,знаходить спільну мову з ними, цікавий співрозмовник.
   Напередодні відзначення професійного Дня поліцейського офіцера громади у нашому закладі відбувся конкурс дитячого малюнка «ПОГ ТУТ – щоб захищати», учасниками якого було понад 20 учнів. Приємно вразили тематичні витвори мистецтв офіцера громади. Кращі роботи учасників,зокрема: було надіслано до наступного етапу конкурсу.
       Переможцями конкурсу «ПОГ ТУТ – щоб захищати» стали учні наступних класів:
– Маняк Аліна «Гарант безпеки», учениця 8-Б класу;
– Меденці Надія «Я ПОГ- щоб захищати», учениця 9-Б класу ;
– Грондецька Ганна «Справжні», учениця 7-А класу ;
– Туряниця Тетяна «Поліція охороняє наш спокій», учениця 9-А класу.

Дякуємо всім ,хто долучився до конкурсу та спасибі переможцям!

     А також , напередодні , вітаємо поліцейського офіцера громади з професійним святом!
Вдячні за самовідданість службі та професіоналізм, щиру турботу про учнів та вчителів, і звісно ,за нашу безпеку.
Зичимо мирного неба, родинного благополуччя, нових успіхів у роботі, підтримки колег і розуміння близьких, щирої вдячності від людей! Хай міцне здоров’я та оптимізм стануть запорукою успішного втілення всіх наших овітніх з Вами планів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *