21 травня 2024 року в нашому освітньому закладі відбувся значущий захід-традиційний І шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). До участі у грі було залучено всі класні колективи-20 роїв всіх вікових категорій.

     Гра («Сокіл») «Джура» – це системна форма позакласної роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді, один з найважливіших заходів реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
          Кожне свято – це завжди багато гостей. Справжньою підтримкою були для нашої шкільної родини в цей день Руслан Клевець- поліцейський-офіцер Кольчинської ТГ, а також Юрій Стець – керівник «Кольчинської дитячо-юнацької спортивної школи» та Олеся Садварі – завідувач клубної установи селища Кольчино, яких було залучено разом з Біланич М. М. , Чечур Е. О., Окогриб М. М. до суддівської колегії .
         Свої знання, уміння та навички учасники гри продемонстрували у конкурсах: «Добре діло» ,”Впоряд”, «Бівак» ,”Відун”, “Ватра”, “Стрільба з пневматичної гвинтівки”, «Патріотичний флешмоб-руханка» та «Перетягування линви» .” Кожний конкурс вимагав від учасників не тільки сміливості, інтелекту, але й дисциплінованості та злагодженості дій членів “рою”.
      Вагомою підтримкою, стали напутні слова директора нашого освітнього закладу Хатуни Удут, яка побажала юним джурам показати хороші результати і завжди бути патріотами своєї країни, гідними захисниками рідної землі. .
     Учасники змагань продемонстрували чудову командну роботу, лідерські, творчі якості та креативність, високий рівень національної та громадянської свідомості.

        За підсумками зведених протоколів суддів місця розподілилися наступним чином:

МОЛОДША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (номінація «Добре діло»)
І місце – рій “Козачата” (1-А клас, виховник Куруц О.І.);
ІІ місце – рій “Джмелі” (3-Б клас, виховник Мішко Н.М.);
ІІІ місце – рій “Незламні” (3-А клас, виховник Садварі О.М.);
СЕРЕДНЯ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ (за результатами всіх номінацій);
І місце – рій “Чемпіони” (6-Б клас,виховник Мадяр М.М.);
ІІ місце – рій “Козацька слава” (7-Б клас виховник Пацьо А. В.);
ІІІ місце – рій “Незламна надія” (7-А клас виховник Роман І. М.);
СТАРША ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
І місце – рій “Азовці” ( 11 клас виховник Дудинець Г.В.);
ІІ місце – рік “Побратими” ( 9-А клас виховник Удут Ю.Ю.);
ІІІ місце – рій “Молода січ” (9-Б клас виховник Желізняк М. В.);
ІІІ місце – рій “Побратими” (10 клас виховник Клим В. В.).

    Вітаємо переможців загального заліку серед роїв всіх вікових категорій та висловлюємо щиро подяку організатору-наставнику вчителю «Захисту України» Юрію Удуту, за підготовку у наданні теоретичних та практичник навичок у кожному конкурсі.

  Дякуємо і усім дотичним, організаторам, вчителям, запрошеним гостям та суддям, за підтримку і співпрацю, адже гра «Сокіл» («Джура») – це про команду ,про змагання , про дружбу
       Після підведення підсумків змагань переможці всіх номінацій були нагороджені грамотами за активну участь та перемогу у випробуваннях.
  Бажаємо переможцям ,їх виховникам-наставникам та батькам шкільного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«ДЖУРА») нових звершень та перемог і ,звичайно, керуватись і надалі життєвими принципами, головними з яких є : МУДРІСТЬ, ШЛЯХЕТНІСТЬ і ВІДВАГА.

Підтримуймо козацькі традиції разом!

Дякуємо усім!
З нетерпінням чекаємо продовження …За таким поколінням нова Україна!!!
СЛАВА УКРАЇНІ ! ГЕРОЯМ СЛАВА !

https://youtu.be/ErKf40VKUwg?si=_AkqeziG45QSsEwR https://youtu.be/GMJwyEvtGAAhttps://youtu.be/-RwcAX6YcUchttps://youtu.be/LN5GqdT3a-Ihttps://youtu.be/67fd26VDEXEhttps://youtu.be/2Aba8FA3POchttps://youtu.be/FOXtw0MBXAAhttps://youtu.be/652to5Iqccshttps://youtu.be/tnwNoleNuyY

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *