Команда “Супер дівчата” Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кольчинської територіальної громади cтала призером  ІV (обласного) етапу спортивних змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з черліденгу, ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським, та  завоювала почесне ІІ місце.

   Щиро вітаємо переможців:

Шатило Анастасію Вячеславівну

Млавець Анастасію Едуардівну

Пересту Дарину Василівну

Фенюк Дарину Василівну

Фединишинець Анну Олександрівну

Клепець Вероніку Павлівну

Алексюк Дарію Василівну

Лендєл Дарину Василівну

Іващенко Карину Сергіївну

   Дякуємо за море позитивних емоцій, які подарували всім, хто  мав змогу  бачити цей прекрасний виступ, а нам ще й гордість за талановитий колектив, команду  “Супер дівчата” Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Бажаємо дівчатам, щоб сонце їхнього успіху завжди було на висоті. Вони ще раз показали, що наша  Україна – найкраща, а діти –майбутнє нації, є тим цвітом, який буде давати багаті плоди для розбудови держави.

   Кожна підготовка до змагань – це наполеглива праця, за результат якої безмежна вдячність тренерам і наставникам переможців: Тетяні Капітан-Гузинець, Крістіні Алексюк, Лесі Садварі.

   Щира  вдячність Кольчинському селищному голові Дуб Миколі Васильовичу та відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради за те, що вони завжди підтримують обдаровану  учнівську молодь.

   Щасливі діти – щасливі батьки. Ми знову і знову даруємо слова вдячності  батькам наших учнів, які створюють для своїх дітей ті умови, які надихають на творчість та здобуття перемог!

Разом до перемоги!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *