15 травня 2024 року в нашому закладі під керівництвом начальника ЦЗ Хатуни Удут було проведено День цивільного захисту з метою перевірки готовності закладу до ефективних заходів щодо захисту учасників освітнього процесу.

     Розпочався День цивільного захисту із урочистого відкриття. Із привітаннями до учнів закладу звернулися начальник штабу цивільного захисту Олександра Сідор та вчитель предмету «Захист України», керівник об’єктових тренувань, Юрій Удут.
      Учні школи мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми на тему «Вчимося правилам пожежної безпеки»; виставку стіннівок, малюнків «Надзвичайні ситуації з вогнем»; практично ознайомитися із засобами індивідуального захисту, обговорити види надзвичайних ситуацій, повторити правила пожежної безпеки в домі, у школі, правила надання першої домедичної підготовки при опіках, алгоритм дій у разі надзвичайної ситуації.За планом комплексного об’єктового тренування, були відпрацьовані дії за командою “Пожежа” та ввідними в умовах надзвичайних ситуацій. Керівний склад ЦЗ, персонал та учасники освітнього процесу закладу діяли організовано і основні заходи виконані у встановлений нормативний час.
       У практично-показових заняттях та спортивних естафетах взяли участь такі команди:
– «Захисники», 5-А клас;
– «Пожежник 101», 5-Б клас;
– «Орли», 6-А клас;
-«Оберіг», 6-Б клас;
-«Легенда нації»,7-А клас;
-«Запорожці»,7-Б клас;
– «Рятувальники», 8-А клас;
-«Соколи», 8-Б;
-«Повітряні соколи», 9-А клас;
-« Козаки», 9-Б клас;
-«Фортуна»,10 клас;
-«Рятівник»11 клас.
         Журі змагань Михайло Біланич, Юрій Стець, Михайло Окогриб оцінювали емблеми команд, речівки та практичні навички під час об’єктового тренування «Пожежа».
Захопливі змагання та прагнення до перемоги надихали учасників.
         Після підведення підсумків визнано переможцями такі команди:
-середньої вікової групи 5-7 класи:
І місце-«Оберіг», 6-Б клас;
ІІ місце-« Легенда нації», 7-А клас;
ІІІ місце- «Захисники», 5-А клас;
-старшої вікової групи 8-11класи:
І місце: «Фортуна», 10 клас;
ІІ місце- «Рятівник», 11 клас;
ІІІ місце -«Козаки», 9-Б клас.

     Начальник ЦЗ Хатуна Удут нагородила переможців грамотами та подякувала за організацію та проведення Дня цивільного захисту керівнику об’єктового тренування Юрію Удуту, командам за чудові результати, а журі за професійне оцінювання конкурсів. Основна мета проведення “Дня цивільного захисту” досягнута та головні завдання виконані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *