Щороку у травні Україна відзначає День Європи. Вже другий рік День Європи 9 травня українці ,зокрема і учні та педагоги нашого освітнього закладу приєдналися до святкування спільно з державами Європейського союзу.

      Цього року, 9 травня 2024 року для нас День Європи видався ,на жаль ,знову особливим – свято з гірким присмаком сліз і болю за Україну, тривоги, суму, та все ж найголовніше – з непереборним бажанням подякувати тим країнам, які підтримують Україну в складний воєнний період.
     Для нас – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія, культура. Демократія. Свобода. Повага до людини та людської гідності. Верховенство права. Усе це зараз захищають українці на своїй землі! Ми дійсно захищаємо свободу у Європі. Народ України об’єднаний цією метою – відчувати себе нарівні, частиною Європи, частиною Європейського Союзу і доводить це на полі бою…
   З метою ознайомлення здобувачів освіти з країнами Європи, формування єдиного європейського простору та ролі в ньому України в нашому закладі освіти пройшли різноманітні тематичні заходи: учні 8- Б класу мали змогу переглянути відеоролик «Захоплюємося вашою хоробрістю! Слава Україні!» – звернення світових лідерів до народу України, а також разом з класним керівником Попович М.І. було проведено засідання круглого столу на тему: «Європейські цінності в Україні». Желізняк М.В. запросила класний колектив 9- Б до віртуальної подорожі «Цікаві мандри до Європи», де учні познайомились з історією європейських держав, взаємовідносинами Євросоюзу та України, їх перспективами,зокрема обговорили тему євроінтеграції України. Школярі згадали, яку ціну заплатив український народ за свій європейський вибір та чому потрібно прагнути стати справжнім європейцем, адже це – шлях до добробуту країни та її громадян. Наприкінці вчителька запропонувала вихованцям пройти онлайн вікторину, щоб закріпити отримані знання. А також діти представляли свої твори-роздуми «Що означає бути європейцем».
      Під час уроків іноземної мови педагоги провели також інформаційно – пізнавальні хвилинки, під час яких учні набули знань про історію створення Євросоюзу, прослухали гімн Європейського союзу, ознайомились з культурою, цікавими фактами, особливостями національної кухні, згадали, яку ціну заплатив український народ за свій європейський вибір .            День Європи видався насиченим, цікавим та змістовним. Нам приємно,, що наші діти знають багато про Європу та її країни, адже самі відвідували та відвідують їх,бо вони – діти сучасної Європи, які мають велике бажання будувати своє майбутнє у країні, що є невід’ємною частиною європейської спільноти.

АДЖЕ, УКРАЇНА – СЕРЦЕ ЄВРОПИ, КРАЇНА, ЯКОЮ МИ ПИШАЄМОСЯ!

         Тому, ми готові перемагати! І з підтримкою союзників та партнерів ми готові завершити цю війну, зупинити її поширення на увесь європейський континент і захистити себе і всіх європейців!
           Сьогоднішні наші школярі писатимуть нову – європейську-історію України.
        У День Європи ми висловлюємо подяку країнам Європейському Союзу за підтримку та допомогу у боротьбі з російськими окупантами. Щиро сподіваємося, що зовсім скоро Україна стане повноправним членом європейської родини!
       Віримо в Україну, кожного громадянина, Збройні Сили України, партнерів та працюємо разом на результат для перемоги!

ВСЕ Є І БУДЕ УКРАЇНА!

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *